Nakładanie rąk. Twój uzdrawiający dotyk

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
uzdrawianie, zdrowie, choroby, dłonie, dotyk
zdrowie, medycyna
Ola_K

Uzdrawianie drugiego człowieka poprzez nakładanie rąk jest znane od wieków. Jak się okazuje, każdy potrafi uaktywnić w sobie te zdolności. Pomaga ono w szerokiej gamie dolegliwości. Nie tylko usuwa ból i przywraca normalne funkcjonowanie organizmu, ale także rozjaśnia myśli oraz korzystnie wpływa na jakość życia. Autorka nakładanie rąk praktykuje od ponad 30 lat przekazując dalej swoje doświadczenia na cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatach i wykładach. Dzięki tej książce będziesz mógł zrozumieć co dzieje się podczas nakładania rąk i jak można tę metodę zastosować u siebie oraz innych. Dowiesz się, jak z jej pomocą samodzielnie oczyścić czakry oraz znajdziesz konkretne metody na pozbycie się najpopularniejszych chorób i dolegliwości. Odkryj moc własnych dłoni.

źródło opisu: https://talizman.pl/ksiazki/9035-nakladanie-rak-9788373776180.html

źródło okładki: https://talizman.pl/ksiazki/9035-nakladanie-rak-9788373776180.html