Kinezyterapia t. 1 Zarys podstaw teoretycznych i diagnostyka kinezyterapii

Wydawnictwo: Kasper
zdrowie, medycyna

Przejrzystość konstrukcyjna pracy (historia rozwoju badań, kompleksowe ujęcie problematyki ruchomości kręgosłupa, kończyny górnej i kończyny dolnej), przystępny język i styl wykładu, a także szeroko rozbudowana warstwa poglądowa (ponad 600 fotosów i rysunków z zakresu anatomii czynnościowej i technik badawczych) umożliwiły nie tylko powstanie w pełni oryginalnej publikacji zawodowej na poziomie akademickim, lecz również nowego rodzaju kompendium, zrozumiałego dla pacjentów zdanych na wieloletnią rehabilitację. Okładka: miękka; Rok wydania: 2002;

Michał Nosorowski | 2015-03-16
Na półkach: Naukowe, Przeczytane
Przeczytana: 22 lutego 2015

Nieprzyjazne ryciny topografii mięśni. Niepełne opisy przyczepów i funkcji oraz kilka błędów większych i mniejszych.

książek: 2045
carambola | 2014-05-29