Kinezyterapia t.2 Ćwiczenia kinezyterapii i metody kinezyterapeutyczne

Wydawnictwo: Kasper
zdrowie, medycyna

Przejrzystość konstrukcyjna pracy (historia rozwoju badań, kompleksowe ujęcie problematyki ruchomości kręgosłupa, kończyny górnej i kończyny dolnej), przystępny język i styl wykładu, a także szeroko rozbudowana warstwa poglądowa umożliwiły nie tylko powstanie w pełni oryginalnej publikacji zawodowej na poziomie akademickim, lecz również nowego rodzaju kompendium, zrozumiałego dla pacjentów zdanych na wieloletnią rehabilitację. Okładka: miękka; Rok wydania: 2003;

książek: 2045
Michał Nosorowski | 2015-02-22