Doktorek Gurgul. Księga Ziemianiątek.

Tłumaczenie: Maria Makuch
Wydawnictwo: Znak
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
doktorek gurgul, ziemianiątka

Doktorek Gurgul, Księga Ziemianiątek to pierwsza z serii małych kolorowych książeczek dla dzieci, których bohaterem jest zielony, uczony, wielooki doktor, mieszkaniec odległej planety. Doktorek Gurgul specjalizuje się w obyczajach i historii Ziemian. W sposób niezwykle plastyczny i zabawny prezentuje je w czasie specjalnych lekcji, by ostatecznie namówić swoich słuchaczy na wyprawę na odległą Ziemię.

Rzecz jasna owa kosmiczna perspektywa pozwala pokazać ziemskie obyczaje z odpowiednim dystansem, uwypuklając wszelkie zabawne aspekty naszej codzienności.

W pierwszej części uczestniczymy w lekcji dotyczącej najmniejszych mieszkańców Ziemi, czyli Ziemianiątek, i ich zachowań.

Zabawna, śmieszna, kolorowa, krótka historyjka dla dzieci w wieku od 1 do 7 roku życia - nie tylko dla miłośników Koszmarnego Karolka.

źródło opisu: www.znak.com.pl

źródło okładki: www.znak.com.pl

Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

pomysłowa i zabawna, podoba się dzieciom