Zdrowy Układ Pokarmowy

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

a, by praca układu trawiennego wróciła do normy. Jeśli jednak odżywiasz się prawidłowo, ćwiczysz, odpoczywasz, a twoje jelito nadal wysyła sygnały, że coś niepokojącego dzieje się w organizmie, należy dokładniej przyjrzeć się nie tylko swojemu ciału. Emocje, myśli, słowa na równi z dietą decydują o pracy poszczególnych narządów. Obecnie naukowcy potwierdzają to, o czym zwolennicy istnienia powiązań między ciałem i umysłem mówili od dawna jelito i mózg są nierozerwalnie ze sobą związane. Ten poradnik pokazuje, że słuchanie jelita może przywrócić zdrowie. znajdziesz tu wskazówki dotyczące działań, jakie należy podjąć, aby złagodzić objawy nieprawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. zasady postępowania w przypadku pojawienia się określonych schorzeń. Wyczerpujący spis naturalnych środków leczniczych i zabiegów pozwalających uspokoić ciało i umysł Dieta dobra dla układu trawiennego Sposób oczyszczania organizmu...

Daillyish | 2015-10-21
Przeczytana: 21 października 2015

Przy lekturze książki nieźle się uśmiałam, chociaż w zasadzie to nietakt z mojej strony. Autorka opisuje smutne przeżycia wraz ze swoimi ezoterycznymi wynurzeniami i chyba naprawdę wierzy w to co pisze.

Rozumiem metafory, interpretacje, nie oczywistość zwrotów pt ,,Twoje jelito myśli", ,,Lewatywa uszlachetnia jelito", ale nie wiem dlaczego nawiedzona kobieta zafascynowana jednym z końcowych narządów układu pokarmowego (omg, jak to brzmi) jest traktowana poważnie i co więcej z angielskiego przekłada jej wywody dr n.med.

Amerykanie to naród specyficzny, lubią posiadać i pod niebiosa wysławiać swoich para-guru specjalizujących się w różnych dziwnych dziedzinach. Ta kobieta naprawdę ma wiedzę. Gdzieś po drodze zabłądziła i wysuwa psychologiczne wnioski. Twierdzi np., że przez 15 lat George ma problem jelitowy gdyż porzuciła go przed laty żona. Nie jest jednak odkryciem, że stres wyniszczająco wpływa m.in. właśnie na układ pokarmowy. Po co więc ten patos i natchnienie ?

Owej...

Na półkach