Schizofrenia Pierwszy epizod

Wydawnictwo: Via Medica
zdrowie, medycyna

Książkę tę skonstruowano w ten sposób, aby przybliżyć Czytelnikowi nie tylko zasady rozpoznawania i leczenia schizofrenii, ale aby zwrócić uwagę na odrębności w postępowaniu z chorymi, którzy po raz pierwszy doznają objawów psychotycznych i dla których, podobnie jak dla ich bliskich, doświadczenie choroby jest czymś nowym, nieznanym, często zupełnie niezrozumiałym. Pierwszy epizod schizofrenii nie jest odrębną jednostką chorobową, ale innym doświadczeniem niż kolejny epizod. Ma on podstawowe zn

depraved | 2013-09-09
Na półkach: Przeczytane, Praca