Rozwój dziecka na co dzień

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Niezwykła i najpiękniejsza przygoda!* Dlaczego warto gwizdać przy dziecku, podsuwać mu pod nos perfumy i robić miny? * Czemu pięciolatek fantazjuje? * Kiedy należy zadbać o poczucie humoru potomka i nauczyć go numeru telefonu do domu? * Jak ocenić temperament trzylatka? Rozwój małego człowieka to dla rodziców niewyczerpane źródło zachwytu i niepokoju zarazem. Wątpliwości jest wiele: dotyczą rozwoju ruchowego, społecznego i emocjonalnego dziecka, wiążą się z jego lękami i napadami agresji. Książka objaśnia zasady rozwoju na wszystkich jego płaszczyznach i prezentuje mnóstwo praktycznych sposobów na to, by maluch doskonalił swoje umiejętności chwytania, mówienia, ubierania się, panowania nad emocjami. To prawdziwa skarbnica oryginalnych ćwiczeń i pomysłowych zabaw. Wykonaj dla dziecka perkusję z puszek lub stempelki z ziemniaków, zachęć je do zostania Twoim asystentem w kuchni ? i patrz, jak z dnia na dzień jest coraz zręczniejsze, bardziej rozmowne oraz radosne! Książka niezbędna w bibliotece każdego dorosłego, który na co dzień ma do czynienia z dziećmi!

Katarzyna Stawicka | 2014-09-12
ania | 2012-02-02