Układ oddechowy. Kieszonkowy przewodnik

Wydawnictwo: Via Medica
zdrowie, medycyna

Układ oddechowy - kieszonkowy przewodnik- jest podręcznikiem umożliwiającym Czytelnikom szybki dostęp do informacji dotyczących rozpoznawania i leczenia chorób układu oddechowego. Książka jest przeznaczona dla lekarzy rodzinnych, pulmonologów, klinicystów mających do czynienia ze schorzeniami układu oddechowego, studentów medycyny, a także wszystkich pracowników medycznych. Format książki jest przyjazny dla Czytelnika, z zaznaczeniem pojęć zasadniczych, schematami oraz wieloma tabelami i rycinami, które mają ułatwić szybki dostęp i przyswojenie zawartych w niej informacji. Jak się można spodziewać, książka tej wielkości nie może zawierać wyczerpujących informacji na każdy temat, ale nawet w obszernych podręcznikach o układzie encyklopedycznym nie można znaleźć wszystkich zagadnień dotyczących schorzeń układu oddechowego i ich leczenia. Mimo to autorzy próbowali umieścić w niniejszym podręczniku tak dużo informacji, jak to było możliwe i mają nadzieję, że przypadnie on do gustu Czytelnikom i będzie dla nich przydatny.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com