Parazytologia kliniczna w ujęciu wielodyscyplinarnym

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320028698
zdrowie, medycyna

Książka obejmuje w sposób całościowy zagadnienia parazytologii klinicznej. W pierwszej części przedstawiono podstawowe wiadomości dotyczące epidemiologii, diagnostyki i leczenia inwazji pasożytniczych. W części drugiej omówiono główne objawy chorobowe i ich związek z inwazjami pasożytniczymi, a także problemy, z jakimi mogą się zetknąć lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach medycznych. Określono też, jacy pacjenci wymagają szczególnej opieki. W części trzeciej opisano najważniejsze inwazje pasożytnicze.Odbiorcy: lekarze pierwszego kontaktu i inni specjaliści, którzy w praktyce stykają się z inwazjami i chorobami pasożytniczymi

książek: 1917
Olga | 2016-07-21