Moje pierwsze 100 słów

Okładka książki Moje pierwsze 100 słów praca zbiorowa
Okładka książki Moje pierwsze 100 słów
praca zbiorowa Wydawnictwo: Smart Books Seria: Moje pierwsze 100 interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
24 str. 24 min.
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Moje pierwsze 100
Smart Books
2016-12-05
2016-12-05
24 min.

"Pierwsza książeczka maluszka do nauki podstawowych słów i poznawania otaczającego świata przedstawionego na pięknych, kolorowych obrazkach". Wiek 0+. Twarde okładki, różne działy: W domu, rodzina, kształty, zwierzęta domowe, ubrania, kolory, owoce, zabawki, części ciała, warzywa, w zoo, myję się i liczby.

Mojemu dziecku się bardzo podoba. Bardzo chętnie ogląda te obrazki i rozumie kiedy je nazywam.
Dla mnie jako mamy, książeczka jest zbyt krzykliwa, za dużo obrazków. Uważam, że mało realistyczne są niektóre ilustracje. A czcionka też nieczytelna. Dostaliśmy to na prezent, jest ładna, ale nie wiem czy sama bym ją kupiła, myślę, że cena wyjściowa 19,99 zł to przesada.

Mojemu dziecku się bardzo podoba. Bardzo chętnie ogląda te obrazki...

Ogólnie ciekawa książeczka. Jest po kilka rysunków na stronie z podpisami. Książeczka jest kartonowa. Niektóre podpisy bym zmieniła np. na rysunku jest łyżka i widelec a podpisane jest widelec i łyżka.

Piękne słowa jak dla dzidziusiów,
moja kuzynka kiedy zobaczyłam kotka od razu mówi kici kici
chociaż nie umie mówić mówi prze pięknie!
książeczka de best, dla mojej kuzynki!:D

Piękne słowa jak dla dzidziusiów,
moja kuzynka kiedy zobaczyłam kotka od razu mówi kici kici
chociaż nie umie mówić mówi prze pięknie!
książeczka de best, dla mojej kuzynki!:D

Ulubiona książeczka mojej dwulatki, wałkowana od roku. Są podstawowe wyrazy ! polecam dla maluchów.

• Dla synka
  • Biblioteczka Maksia
  • Dobre
  • Dla niemowląt
  • Czytane z Julką
  • Pouczająca

Dodaj cytat z książki Moje pierwsze 100 słów