Choroby tarczycy

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

* jak zdiagnozować choroby tarczycy * jak leczyć je konwencjonalnie i naturalnie* jak działa tarczyca podczas ciążyCzy wiesz, że zaburzenia tarczycy rzutują na funkcjonowanie całego organizmua Warto więc rozpoznać problemy hormonalne we wczesnym stadium i szybko przystąpić do leczenia. Poradnik szczegółowo omawia wczesne oraz zaawansowane objawy nadczynności i niedoczynności tarczycy. Wyjaśnia również mechanizm powstawania wola i prezentuje zmiany hormonalne, z którymi borykają się kobiety w ciąży. Są tu porady zarówno dla dorosłych, jak i dla osób młodych a to ważne, gdyż nierozpoznane choroby tarczycy mogą negatywnie wpłynąć na rozwój fizyczny i emocjonalny

Chaoticreader | 2016-11-22
zielonooka | 2012-06-09