Żywienie w stwardnieniu rozsianym

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030528
zdrowie, medycyna

Jednym z ważniejszych elementów terapii w stwardnieniu rozsianym jest leczenie dietetyczne, dzięki któremu możemy wpływać na poszczególne objawy towarzyszące chorobie, łagodzić takie dolegliwości, jak: zaparcia, męczliwość, problemy z pęcherzem. Pierwsza cześć 1; teoretyczna zawiera informacje na temat wartości energetycznej produktów spożywczych, a druga omówienie potraw, odpowiednich dla chorych na stwardnienie rozsiane.Odbiorcy: dietetycy, czytelnicy bez przygotowania medycznego Rok wydania: 2005;

donia505 | 2014-10-13
Paulina | 2010-06-16