Badania laboratoryjne. Zakres norm i interpretacja

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320031729
zdrowie, medycyna

W książce omówiono interpretację wyników badań laboratoryjnych surowicy krwi, moczu i płynu mózgowo-rdzeniowego, a także co jest nowością w stosunku do wydań poprzednich patofizjologiczne podstawy racjonalnej diagnostyki laboratoryjnej zaburzeń metabolicznych oraz chorób poszczególnych układów i narządów.Prosty i przejrzysty układ książki ułatwia korzystanie z niej. Informacje podano w skróconej do minimum formie, tak aby można je było jak najszybciej znaleźć, bo takiemu właśnie celowi ta publikacja ma służyć, a że służy bardzo dobrze o tym świadczy już IV jej wydanie w ciągu niecałych 6 lat!

książek: 1918

2014.02.23 - 06.26

Podobno potrzebna jest na zajęcia z diagnostyki laboratoryjnej i klinicznej.

----

Przydała się kilka razy. Wygodna do noszenia ze sobą, gdyż jest mała i lekka.

megusiia | 2016-04-25
PannaAnna | 2016-04-16