Zespół przewlekłego zmęczenia

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

* Dlaczego jestem bez przerwy zmęczony? * Czy moje samopoczucie to powód do obaw? * Co mogę zrobić, by odzyskać energię? Świat opanowała nowa epidemia - epidemia nieustającego zmęczenia. Pośpiech charakterystyczny dla zachodniej cywilizacji sprawia, że często czujemy się jak samochody pozbawione paliwa. Chcesz „uzupełnić bak” i ruszyć z impetem do przodu? Przeczytaj ten poradnik! Zasada jest...

* Dlaczego jestem bez przerwy zmęczony?
* Czy moje samopoczucie to powód do obaw?
* Co mogę zrobić, by odzyskać energię?

Świat opanowała nowa epidemia - epidemia nieustającego zmęczenia. Pośpiech charakterystyczny dla zachodniej cywilizacji sprawia, że często czujemy się jak samochody pozbawione paliwa. Chcesz „uzupełnić bak” i ruszyć z impetem do przodu? Przeczytaj ten poradnik! Zasada jest prosta: rozpoznajmy wroga, a potem go zwalczmy. Autorki pomagają ustalić źródło zmęczenia, którym może być nadmierny stres, zaburzenia hormonalne, depresja lub niedobór minerałów. Jako lekarki jasno informują, kiedy należy udać się do specjalisty, a kiedy wystarczy zmodyfikować tryb życia. Propozycji pozytywnych zmian jest wiele. Co najważniejsze - ich wprowadzenie nie jest czasochłonne!

Nie jesteś jeszcze w stanie rozstać się z papierosami i kawą? Popracuj nad kondycją! Nie lubisz siłowni? Zastanów się nad medytacją! Nie ufasz wschodnim technikom relaksacji? Pomóż sobie poprzez dietę! A gdy spodoba Ci się nowy tryb życia, zajrzyj na polecane przez autorki strony internetowe.

Patryk | 2013-12-30
zielonooka | 2012-06-09