Niemiecki naprawdę dla Ciebie

Wydawnictwo: Poltext
język niemiecki
poradniki
Śnieszka

Język niemiecki? - krótko i zwięźle: jest i będzie dla nas, Polaków, coraz ważniejszy - jest bardzo logicznie zbudowany, łatwo do niego „podejść” - w mowie potocznej używanych jest tylko ok. 800 słówek. Nawet osoby bez jakichkolwiek zdolności językowych mogą się ich z powodzeniem nauczyć! - nawet jeśli być może trudno ci w to uwierzyć: niemiecki jest prostszy niż polski! Postaramy ci się to...

Język niemiecki?
- krótko i zwięźle: jest i będzie dla nas, Polaków, coraz ważniejszy
- jest bardzo logicznie zbudowany, łatwo do niego „podejść”
- nawet jeśli być może trudno ci w to uwierzyć: niemiecki jest prostszy niż polski! Postaramy ci się to udowodnić!
- gdy przerobisz ten podręcznik, to przy pomocy prostych schematów gramatycznych, używając wyuczonych słówek, porozumiesz się wszędzie i z każdym na różne tematy.

źródło opisu: http://www.poltext.pl/b1852-niemiecki-naprawde-dla-ciebie.htm

źródło okładki: http://www.poltext.pl/foto/mid_niemiecki-naprawde_2322.jpg