Baśnie

Wydawnictwo: Greg
Baśnie
bajki
Abiernat

Baśnie to jedne z utworów, które każde dziecko zna i kocha. Wprost nie sposób wyobrazić sobie bez nich dzieciństwa. Przez wiele pokoleń bawią, uczą i pokazują uniwersalne prawdy o świecie, człowieku i walce dobra ze złem. Na kartach niniejszej książki zaprezentowany został niezwykle barwny, pełen przygód świat baśni autorstwa duńskiego pisarza, Hansa Christiana Andersena. Można tu znaleźć...

Na kartach niniejszej książki zaprezentowany został niezwykle barwny, pełen przygód świat baśni autorstwa duńskiego pisarza, Hansa Christiana Andersena. Można tu znaleźć najpopularniejsze utwory, znane i kochane przez dzieci na całym świecie - Brzydkie kaczątko, Królowa Śniegu, Nowe szaty cesarza czy Księżniczka na ziarnku grochu.
Przepiękne, klasyczne, kolorowe ilustracje uprzyjemnią czas spędzony z książką.
Zapraszamy do lektury!

źródło opisu: http://www.greg.pl/lektury/102,811_Basnie-Hans-Christian-Andersen.html

źródło okładki: http://www.greg.pl/lektury/102,811_Basnie-Hans-Christian-Andersen.html

Kamil90 | 2017-11-07
Przeczytana: 1998 rok