Szczęśliwe małżeństwo

Wydawnictwo: Vocatio
poradniki
krismo7

Szczęśliwe małżeństwo - opis produktu: Czy szczęśliwe małżeństwo naprawdę istnieje czy jest to może tylko chwytliwy tytuł i slogan używany przez psychologów, terapeutów czy doradców małżeńskich? A może szczęśliwe małżeństwo jest jak trafienie szóstki w totolotka? Jeśli sięgnęliście po tę książkę, prawdopodobnie zadajecie sobie właśnie takie pytania. Być może chcecie umacniać i rozwijać swoje...

Szczęśliwe małżeństwo - opis produktu:

Jeśli sięgnęliście po tę książkę, prawdopodobnie zadajecie sobie właśnie takie pytania. Być może chcecie umacniać i rozwijać swoje małżeństwo lub też zdajecie sobie sprawę z tego, że w waszym związku coś nie gra. Możliwe też, że dopiero planujecie się pobrać i nie chcecie w przyszłości powiększać rozwodowych statystyk. Niezależnie od tego, czy jesteście dopiero na początku waszej drogi, czy też już jesteście małżeństwem z dłuższym stażem, nigdy nie jest za późno, żeby starać się, by było lepiej. Autorzy tej książki odnoszą się nie do rad psychologów i terapeutów, ale do Słowa tego, który małżeństwo stworzył i zaplanował - Boga Najwyższego. Małżeństwo bowiem to coś więcej niż tylko związek fizyczny, społeczny i ekonomiczny między mężczyzną i kobietą.
Dobre małżeństwo nie zdarza się przez przypadek. Bóg ma bardzo szczególną strategię dla małżeństwa. Wielu chrześcijan, pobierając się, jest przekonanych, iż ich małżeństwo automatycznie staje się `chrześcijańskie`. Ale to nie jest prawda! Aż nazbyt często, mimo iż są chrześcijanami, żyjąc razem, postępują zgodnie z planem, jaki podsuwa im świat. Nie znają bowiem Bożego planu, a czasem - co jest znacznie gorsze - znając, odrzucają go. Jaki jest zatem ów Boży plan dla małżeństwa? Wskazówki zawarte w tej mądrej książce są znakomitym punktem wyjścia do znalezienia odpowiedzi, których niektórzy ludzie poszukują przez całe życie.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/szczesliwe-malzenstwo-a/

źródło okładki: http://www.opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZR/vocatio_2014_happy_00.html

krismo7 | 2017-01-20
Przeczytana: 28 października 2016