Szczęśliwe małżeństwo

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki

Wiadomo, że szczęśliwe małżeństwo nie jest kwestią przypadku a długotrwałe i satysfakcjonujące związki powstają wtedy, kiedy partnerzy się kochają i wzajemnie wspierają. Na szczęście umiejętności niezbędnych do zbudowania i utrzymania dobrego małżeństwa można się nauczyć. W tej książce znajdziecie kwestionariusze i ćwiczenia, które pomogą wam lepiej zrozumieć jak ważny jest sposób rozwiązywania codziennych konfliktów, właściwe komunikowanie potrzeb, wzajemna szczerość i uczciwość wobec samych siebie.

Alivea | 2011-05-13

Naprawdę doby poradnik dla małżeństw, związków które przeżywają trudne chwile i nie tylko. Zawiera wiele arkuszy ćwiczeń i propozycji kwestionariuszy dzięki którym można nauczyć się dobrej relacji międzyludzkiej, uczciwości - szczególnie wobec samego siebie, rozwiązywania problemów i codziennych konfliktów. Myślę, ze to książka nie tylko dla terapeutów rodzinnych ale dla każdego który chce polepszyć swoje relacje w związku.

| 2016-03-07
Na półkach: 2016, Z biblioteki, Przeczytane