A to tylko 1 garnek

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Wydawnictwo: Parragon Books
Just 1 Pot
Jalawnik

Jeżeli uwielbiasz gotować i nienawidzisz zmywać, A to tylko...1 garnek! Jest książką akurat dla ciebie. Przyrządzanie opisanych w niej potraw nie wymaga wielkiego wysiłku, a możliwości przygotowania każdej w jednym garnku sprawia, że gotowanie staje się relaksem.Dzisiaj, mając olbrzymie możliwości wyboru garnków i patelni, możesz bez końca modyfikować nasze przepisy, tak by powiększyć swoje menu.Ostre, smażone chińskie potrawy, curry, pachnący ryż, dania z makaronu, wypieki, mięso duszone, a to tylko...1 garnek! Przekonaj się, jak łatwo gotować smakowite dania, korzystając z tego pięknie ilustrowanego, pełnego prostych przepisów poradnika.

źródło opisu: Parragon 2009

Jalawnik | 2017-01-04