Alex

Cykl: Striking Back (tom 4)
Wydawnictwo: Amazon
m/m
angielski
jaszczurowa

Ninety- two days. Thirteen weeks. That’s how long it’s been since I lost my love, my best friend. It’s been everything I can do to drag myself out of bed and get back to work, but I know Cooper would want me to move on. I think he’d even be happy if he knew who I want to move on with. The target of my affection, though, may not be so thrilled about my choice. He’s straight. Or he thinks he...

He’s straight. Or he thinks he is.
A womanizer of the worst kind with a face and body that keeps a steady stream of willing women at his door, he seems happy to work his way through the entire female population. But there’s no mistaking the way he looks at me when he thinks I’m not paying attention.
One way or another, I’ll show him what he really wants.

This is book four of The Striking Back Series, but can also be read as a standalone novel.

Intended for 18 years and older. Contains sexual content, including sex between two men.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/28810875-alex

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/28810875-alex