starshefa

Zaskakująca, bardzo osobista książka, napisana w typowym dla Mazurówny błyskotliwym i nonszalanckim stylu, będąca zarazem pocztem wybitnych mężczyzn II połowy XX wieku i początku naszego wieku. Wszyscy oni odcisnęli ważne piętno na życiu autorki. Jakie? Trzeba przeczytać "Ach ci mężczyźni!", a wszystko stanie się jasne.

źródło opisu: http://latarnik.com.pl/Ach-ci-faceci-Krystyna-Mazurowna

źródło okładki: http://latarnik.com.pl/environment/cache/images/27...»

Maille | 2017-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2017

Bo z panią Krysią to jest tak, że albo kupuje się ją w całości, albo nie. Być może z sentymentu, z pewnego rodzaju miłości, ja jestem zdecydowanie na tak. Odpoczywam przy lekkim piórze, niewymuszonym humorze i otwartym podejściu do życia. Nie ma tu miejsca na bufonowate i wydumane komentarze, jest za to cały przekrój ciekawych, śmiesznych, intrygujących anegdotek z życia skromnej, jak na swoje osiągnięcia, artystki-tancerki. I chociaż wiele wątków, opowieści czy opisów spotkań się powtarza (bo to już kolejne spotkanie twarzą w twarz z piórem Krysi), mnie to nie przeszkadza. Uważam, że to najładniejsze jak do tej pory książkowe wydanie, okraszone ślicznymi i klimatycznymi zdjęciami. Polecam nie tylko miłośnikom osobowości Krysi, wszak wiele o innych, mniej lub bardziej znanych, można się tutaj "po cichu" dowiedzieć :)

starshefa | 2017-01-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017