Angel Sanctuary - 2

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Angel Sanctuary (tom 2)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Tenshi Kinryōku
komiksy

Setsuna Mudo, z pozoru zwykły chłopak, skrywa mroczną tajemnicę - swoją rodzoną siostrę, Sarę od lat darzy miłością bynajmniej nie braterską. Pewnego dnia Setsuna dowiaduje się, że jest kolejnym wcieleniem duszy Alexiel, upadłej anielicy, która podczas wielkiej wojny na niebie i ziemi sprzeciwiła się Bogu, za co została zapieczętowana w anielskim krysztale. Tymczasem tajemniczy wysłannik niebios wprowadza w życie projekt "Angel Sanctuary", prowadzący do zmartwychwstania brata bliźniaka Alexiel - Rociela.

Cry, demon pragnący przebudzenia Alexiel, Kira - starszy przyjaciel, któy wydaje się jednak coś ukrywać. Potężne anioły pragnące wykorzystać sytuację na ziemi dla własnych celów... Jak w tym chaosie odnajdzie się Setsuna? Czy magia Rociela zniszczy jego miłość do Sary?

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2007

źródło okładki: http://www.jpf.com.pl/