Wytęż wzrok. Wilq Superbohater

Wydawnictwo: Znak Literanova
hobby
Wkp

Wyśledź różnice pomiędzy dwoma sąsiadującymi rysunkami i odkryj na nowo przygody Wilqa.
Wytęż wzrok i zostań Superbohaterem.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,29354,Wytez-wzrok

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,29354,Wytez-wzrok

Wkp | 2016-12-17
Przeczytana: 15 grudnia 2016

ZŁAP WILQA... ZA SZCZEGÓŁY

To nie jest generator ultrafrenolu, więc tej książeczki nie kupisz na promocji w Lidlu. Rozrywkowy jak dzień otwartych drzwi w zakładzie karnym, szalony jak nielegalne walki kwiatów doniczkowych i piękny jak ten książę w pelerynie. Taki właśnie jest. Ale przede wszystkim jest! I jest bardzo dobrze. Ale nie mogło być inaczej, kiedy za coś biorą się bracia Minkiewicze (Minkiewiczowie?). Ktoś ma wątpliwości? Nie? I tak właśnie być powinno.

Tym razem Bartosz i Tomasz nie oferują nam komiksu, a pierwszą publikację typu „znajdź różnice” dla dorosłych. Dla dorosłych? Znaczy szczególnie trudne, skomplikowane, wymagające itede, itepe, itede? Taa, jasne. Chyba nie znacie Wilqa! Erotyka, głupie żarty i dużo, naprawdę zaje...ście ku...a dużo wulgaryzmów, których nikt nie wybipował to cechy rozpoznawcze naszego rodzimego superbohatera z prawdziwego zdarzenia. Opolskiego herosa, co ma i płaszczyk, i kostium i latać umie, a jakby tego było mało reflektor na dachu...

Isil | 2016-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2016