Angielski Fiszki PLUS dla średnio zawansowanych 2

Wydawnictwo: Edgard
kamk

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 2 (B1-B2) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością! - Ucz się 1300 słów, wyrażeń i przykładowych zdań poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne. - Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń - Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania) - Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!