Mamo działaj!

Wydawnictwo: Firmamento
anigra

To książka będąca zapisem 100 dni. Każdego dnia masz szansę przemyśleć jeden temat. Niech będzie dla Ciebie inspiracją do spojrzenia na swoje życie inaczej. Nie jest łatwo zacząć coś nowego, choć może się mylę – zacząć łatwo, ale trudniej wytrwać. Ile trzeba mieć w sobie wewnętrznej motywacji i wierzyć w to, co się robi, aby wytrwać 100 dni, rok, 5 lat czy więcej… Zmiana potrzebuje czasu, a my...

To książka będąca zapisem 100 dni.
Nie jest łatwo zacząć coś nowego, choć może się mylę – zacząć łatwo, ale trudniej wytrwać. Ile trzeba mieć w sobie wewnętrznej motywacji i wierzyć w to, co się robi, aby wytrwać 100 dni, rok, 5 lat czy więcej… Zmiana potrzebuje czasu, a my jesteśmy tacy niecierpliwi. Efekty chcemy mieć już, tu i teraz. 100 dni to pierwsza próba dla Ciebie. Jeżeli nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz, co mogłoby się wydarzyć.

źródło opisu: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/mamo-dzialaj/

źródło okładki: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/mamo-dzialaj/