Co ma być, to będzie

Okładka książki Co ma być, to będzie Lauren Brooke
Okładka książki Co ma być, to będzie
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 5) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
konie

-15 czerwca 2020r.

-15 czerwca 2020r.

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej. To miejsce jedyne w swoim rodzaju a gdzie leczone są blizny przeszłości, gdzie przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom.

Czytelnik sięgając po kolejny tom Lauren Brook nie zawiedzie się na tym. Fabuła w doskonały sposób prowadzona. Książka nie jest absolutnie nudna i wręcz świetna przy czytaniu. Doskonała lektura dla młodzieży. Pokazująca w piękny sposób realność i trudności życia.

Dobry poziom z poprzednich części wcale się nie zmienił, ba!, ta część miała w sobie coś, czego pozostałe nie miały.
Czytało się ją tak samo ekspresowo jak wszystkie poprzednie, ale miała w sobie coś nowego, taką nutkę swieżości, przez co była jeszcze lepsza niż poprzednie.
Jeśli chodzi o fabułę, także była odrobinę bardziej przyjemna. Mniej było kłótni i konfliktów, Ashley Grant, itd., przez co była zwyczajnie lepsza.

Książka o problemach rodzinnych na tle koni.

Książka o problemach rodzinnych na tle koni.

Tą książkę pożyczyła mi koleznaka. No niestety nie przypadła mi do gustu. Pomimo tego, że jest bardzo krótka, nie dalam rady jej przeczytac. Jestem przyzwyczajona do książek fantastycznych, w których jest jakąś akcja. A nie książka o jakiejś stadninie koni ;) Książka nie jest dla mnie ciekawą pod żadnym wzgledem. Zwykły styl pisania. Typowa fabuła. Nie ma jakiejś akcji ani ciekawych bohaterów. Przykro mi, ale nie polecam.

Moje marzenie spełnione.Zawsze chciałem przeczytać chociaż z parę książek z tej serii.
Zachwyca i wzrusza.Akcja obsadzona jest w pięknym stanie Wirginia.Gdzie trafiają konie,które od człowieka nie doczekały się dobrych uczynków.Teraz tu mogą to inni ludzie naprawić.
Autorka,musi się chyba świetnie znać na koniach.Bo pięknie o nich piszę.Pięknie i ze znawstwem.
Książka łączy w sobie,troszkę przygody.Troszkę obyczajowości.Troszkę zalotnego romansu.
Mam w domu jeszcze jeden tom,tej serii.To za jakiś czas z chęcią przeczytam.

Książka łączy...

Rewelacyjna, wzruszająca książka, pełna wzruszeń,smutku i cierpienia chorych, cierpiących koni Amy jest cudowną, bardzo dobrą dziewczyną która z dziadkiem razem opiekuje się w stadninie końmi...Ma niesamowity dar uzdrawiania koni,pomaga wyjść z traumy, dzięki niej, dochodzą do pełni zdrowia, stają na nogi
Po prostu przecudna, piękna historia pięknej klaczki Melody, trafia pod opiekę Amy, która zajmuje się nią i opiekuje.
Chwyta za serce ta książka,przyjemnie się czyta, na pewno przeczytam z ogromną przyjemnością dalsze przygody Amy i jej Koni z Heartlandu!!!

Po prostu przecudna, piękna historia pięknej klaczki Melody, trafia...

Świetna seria ;) Polecam

Świetna seria ;) Polecam

Wspaniała, polecam

Wspaniała, polecam

• Heartland
  • Konie
  • Zwierzęta

Dodaj cytat z książki Co ma być, to będzie