Niemożliwe załatwiam od ręki. Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów

Wydawnictwo: Psychoskok
pozostałe
Wivel

Książka skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód, którzy chcieliby łatwiej radzić sobie z problemami wszelkiej maści. Autor, William Gruff bazując na doświadczeniach i obserwacjach przygotował dla czytelników zbiór praktycznych i konkretnych porad pobudzających do racjonalnego myślenia. Dzięki pozycji „Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik...

Dzięki pozycji „Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” zyskujemy możliwość spojrzenia na każdy temat z innego, w pełni świadomego punktu widzenia. Dotychczasowe trudności, małe i duże problemy, nagle okazują się prostymi do rozwiązania błahostkami.

Głównym zadaniem poradnika pozostaje uświadomienie czytelnikom, że życie jest prostsze, niż pozornie się wydaje. Wiliam Gruff rozkłada na czynniki pierwsze konkretne sytuacje jednocześnie udzielając praktycznych porad oraz proponując ćwiczenia, które pozwalają na łatwiejsze przyswojenie poszczególnych etapów rozwiązywania problemów, a w ostateczności zmierzenie się z wszelkimi przeszkodami. Zaletą pozycji jest prosta budowa rozdziałów, która gwarantuje, że każdy czytelnik znajdzie analogię do własnego życia.

Na atrakcyjność pozycji wpływają obrazki przygotowane przez autora oraz podręczny rozmiar. Ten poradnik zmieści się w każdej kieszeni, dzięki czemu łatwo będzie go zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

źródło opisu: www.psychoskok.pl

źródło okładki: www.psychoskok.pl

Aneta | 2016-11-15
Przeczytana: 15 września 2016

Książka zawiera zbiór praktycznych i konkretnych porad, które ułatwiają zmierzenie się z problemami wszelakiej maści. Autor, bazując na doświadczeniach i obserwacjach, daje możliwość spojrzenia na temat z zupełnie innego – świadomego punktu wiedzenia, dzięki któremu nawet te najbardziej skomplikowane i trudne problemy stają się łatwiejsze. Prosta budowa rozdziałów gwarantuje, że każdy czytelnik znajdzie analogię do swojego życia i w łatwy, przejrzysty sposób ujrzy istotę trapiącego go dylematu.

Magda | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Każdy z nas pewnie ma swoje własne problemy. Jedni mają je większe, inni mniejsze. Problemy w naszym życiu były, są i pewnie będą. Wszystko zależy od tego, jak sobie z nimi radzimy. Mam dla Was Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów zatytułowany "Niemożliwe załatwiam od ręki" Williama Gruffa. Gruff to aktor, scenarzysta, producent, obserwator, który cierpliwie dąży do osiągnięcia swoich celów.

"Życie to ciągła walka z porażkami.
które odnosimy.
Ważne jest to, by się nigdy nie poddawać,
bo nie wiadomo jak blisko jest rozwiązanie.
Działaj!"

"Niemożliwe załatwiam od ręki" to poradnik składający się z siedmiu krótkich rozdziałów, w których zawarte są konkretne informacje. Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od wieku, płci, czy grupy społecznej. Problemy mamy wszyscy, nie zawsze jednak wiemy jak z nich wybrnąć, jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Autor podkreśla, iż najważniejsze jest, abyśmy nigdy się nie poddawali i nie tworzyli sobie problemów w swoich głowach.
W...

Wivel | 2016-11-15

„Niemożliwe załatwiam od ręki” to nowa książką Williama Gruffa. Zacznijmy od tego, że jest to typowy poradnik dla osób, które chcą zacząć żyć „na swoim” i wiedzieć, jak sobie poradzić z brakiem pieniędzy, motywacji i sił. William podzielił owy poradnik na osiem rozdziałów, z czego dopiero w siódmym widzimy, co chodziło w reszcie. Autor opowiada nam po krótce historię swojego życia i to, jak on dawał radę niektórym problemom, które rozwiązywał tak naprawdę „ot tak”. Nie miał wielkiego problemu, aby zdecydować się na coś, co da mu szansę na więcej. Dowiadujemy się także, że wszystko, co nam potrzebne to „POWER”, ale nie chodzi tutaj o tłumaczenie, czyli siłę, lecz o poszczególne literki. Autor wyjaśnia nam poszczególne literki, przypisując im kawałek historii ze swojego życia. „Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” jest pozycją, do której powinien sięgnąć każdy młody człowiek, który zaczyna dopiero dorosłe życie i ma problem odnaleźć się w...

Stefek-burczymucha | 2017-05-17
Przeczytana: 01 marca 2017

Rzeczywiście bardzo poręczny i przydatny poradniczek. Nie ma on wielkiej objętości toteż mogło się by wydawać że nie zawiera całej mądrości Ludzkości. No i...faktycznie tak jest, zawiera porady co do podejmowania decyzji w najprostszym zakresie. Właśnie to sprawia że jest nie tylko podręczny ale i przystępny dla każdego. Sztuka wszak polega na tym aby nie napisać książki jak najgrubszej ale treściwej, posługującej się uproszczeniami ale właściwymi. Zdecydowanie można czytać wielokrotnie, przemyśleć i odnieść do naszego osobistego doświadczenia. Podręcznik pomaga uporządkować wiedzę z zakresu podejmowania racjonalnych decyzji i czyni to zrozumiałym językiem.

Iza | 2016-11-15

Jak pokonać trudności życia codziennego? jak radzić sobie z problemami? Jak walczyć z przeciwnościami losu i porażkami? William Gruff w swoim poradniku może nie podaje nam przykładów na tacy, ale w znakomity sposób przedstawia nam wskazówki, jak pracować nad sobą, by z tym wszystkim sobie radzić. Autor tłumaczy nam, że ciągłe porażki nie mogą nas dyskwalifikować i dołować, ale mówi jak postępować, by się nie poddawać i walczyć. Jest to długotrwała i monotonna praca, ale przynosząca efekty. Gruff daje nam możliwość uczenia się na jego błędach, dzięki czemu poznajemy jego fragmenty z życia, cząstkę jego historii. Ciekawy poradnik.

Kamil | 2017-09-24
Przeczytana: 24 września 2017

Najważniejsze w tej książce są pytania. A raczej to jak je się zastosuje do problemów. Pytania pobudzają kreatywność.

| 2016-11-15
Przeczytana: 15 listopada 2016

Jedna z około siedmiu milionów podobnych pozycji, powstałych w USA w oparciu o ideę "made man".
Ogólnie przydatna jak i pozostałe - dla kleryków, menadżerów, onanistów, studentów, akwizytorów, wyznawców AMWAY, piegowatych, łysych, kelnerów, pracowników Działu Obsługi Klienta, teleankieterek i innych.
W sumie kolejne blablablablabla o wszystkim, a naprawdę o niczym.

Gazela123 | 2017-12-22
kini | 2017-12-07