Droga do marzeń

Cykl: Cztery Siostry (tom 2) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Kiss me, Annabel!
miłość

Według Annabel idealny mąż powinien spełniać trzy warunki: musi być bogaty, żeby zaspokajać zachcianki małżonki; musi być Anglikiem, bo Anglia to samo serce cywilizowanego świata, zaspakajające najbardziej wyrafinowane gusta; i musi być… uprzejmy. Niekoniecznie olśniewająco przystojny czy porażająco błyskotliwy. Tylko czy Annabel uda się znaleźć odpowiedniego kandydata? Tak, jeśli zdoła się oprzeć tajemniczemu szkockiemu lordowi, który staje na jej drodze do marzeń...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Cosmo | 2013-07-01
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Lubię romanse historyczne, wprawiają w lepszy nastrój, odprężają, ale niestety....
Ten romans okazał się wyjątkowo przewidywalny i nudny, brakowało mi tam jakiejś nutki tajemniczości, grozy, może szaleństwa? Od początku wszystko było jasne i nic nie było w stanie zaskoczyć czytelnika.
W tym wypadku polecam inne książki tego typu, bo jest ich wiele i są o wiele ciekawsze...

Sakarya | 2013-10-03
Przeczytana: 02 października 2013

Druga z cyklu "Cztery siostry". Tym razem historia dotyczy pięknej Annabel, która w dzieciństwie zmuszona była do prowadzenia gospodarstwa swojego ojca w Szkocji. Była od tzw. papierkowej roboty i to ona podliczała kolumny "zysków i strat", gdzie strat było zdecydowanie więcej. Teraz, po przybyciu do Anglii szuka bogatego męża, koniecznie Anglika, przy którym nie zazna już biedy.
Typowy romans, zresztą jak cały cykl "Czterech sióstr", gdzie wątkiem przewodnim jest pogoń za odpowiednim mariażem. I mimo, że bohaterowie mają za sobą ciężkie doświadczenia, autorka nie skupia się na psychologicznych konsekwencjach zdarzeń sprzed lat.

Magdalena | 2014-06-13
Przeczytana: 13 czerwca 2014

Eehh, od czego by tu zacząć? może od tego, że pierwsze 100 stron było strasznie bezpłciowe, a potem... wcale nie było lepiej. Nudziarska troszkę, tak ją czytałam, że nie mogłam. Nic ciekawego się w niej nie działo. Bohaterowie główni tacy nijacy. Buziaki średnie. Nie porwała mnie.

Angelika | 2016-06-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 20 czerwca 2016

Ewan (szuka żony w Anglii)i Annabel(szuka męża bogatego ,który spełni jej zachcianki). Jak się okazuje ,życie bywa przewrotne. Przez swoją siostrę musi wyjść za biedaka (jak się później okazuje jest bogaczem).Podczas podróży do Szkocji trwającej ok 2 tyg rodzi się w nich uczucie i pożądanie.
Książka przyjemna, szybko się ją czyta, ale jak zwykle Annabel, szuka dziury w całym ,bo jest niepewna czy Ewan ją kocha . Polecam

Nika16wow | 2014-08-09
Przeczytana: 09 sierpnia 2014

Moim zdaniem książka przyjemna, szybko się ją czytam, ale mam pewne zastrzeżenia. Przede wszystkim rozciągnięta do maksimum fabuła na początku i końcu. Te rozterki Annabel, które zostały przedstawione na końcu były tak głupie, że aż niemożliwe.

Bellezebub | 2014-09-22

Bardziej zaintrygował mnie wątek starszej siostry Annabelle - Imogen, próbującej za wszelką cenę zyskać zainteresowanie jednego z osławionych zdobywców niewieścich serc. Jej bezpośrednie zachowanie wobec hrabiego, a zarazem nie przynoszące zbytnich rezultatów wprawiało mnie w rozbawienie. Co do historii miłosnej stanowiącej główny motyw opowieści to nie wywarła ona na mnie mocnego wrażenia. Dość przeciętny romans.

Kasia W-ka | 2011-05-02
Przeczytana: 27 kwietnia 2011

Super!! Lekka, zwiewna, przyjemna, lubię takie książki!!!!

Monika | 2012-04-09

Lubię czytać romanse historyczne, pomimo tego że są banalne i mało realistyczne, ale ten jest po prostu fatalny. Nie polecam, z ledwością dobrnęłam do końca, przeskakując na koniec po kilka stron.

fantaghirooo | 2016-12-01
myfascinatingbooks | 2016-11-04