Zaginiony książę

Cykl: Two Dukes of Wyndham (tom 1) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Lost duke of Wyndham

Inne wydania

Zwodnicze zagadki i miłosne potyczki w przesyconym subtelnym wdziękiem i humorem romansie współczesnej Jane Austen. Zamaskowany napastnik zatrzymuje na ciemnej drodze powóz księżnej Wyndham. Nie wygląda jednak na rzezimieszka. Lecz jakież będzie zdziwienie Grace, młodej damy do towarzystwa, gdy sędziwa księżna rozpozna w rozbójniku swego zaginionego potomka! Tylko czy pociągający Jack to prawdziwy książę Wyndham? I jakie są jego prawdziwe zamiary.

wiola | 2015-07-10

Dobra chwilka relaksu dla mojego zmęczonego umysłu. Akcja poprowadzona i osadzona barwnie bez moich jakich kol-wiek obiekcji. Polecam miłośnikom epoki regencji.

Alicja | 2011-10-22
Przeczytana: 22 października 2011

Dla mnie 7. Nie zachwyciła mnie jakoś strasznie, ale była dobra ;) Pewnie, gdybym wcześniej nie czytała "Czekając na księcia", zachwyciłabym się dużo bardziej.

"To zaś, co odczuwał, było znacznie silniejsze od zwykłego pożądania (...). Wydawało mu się to po prostu niewiarygodne, że zna ją zaledwie jeden dzień. Miał wrażenie, że zawsze znajdowała się przy nim i w nim i czekała na to, aż oczy mu się otworzą i ją odnajdzie. "

Historia Grace i Jacka. Ich drogi złączyły się w niecodzienny sposób. On napadł na wóz, w którym ona jechała z księżną. Jak się okazało wkrótce jego babką. Grace i Jacka łączy coś niesamowitego i nie jest to zwykłe pożądanie. Jaki bieg będzie miała ta historia i czy będą mogli oni marzyć o wspólnym życiu? Jest jeden ogromny problem ( a może zaszczyt), który może im wiele utrudnić.

Sakarya | 2013-07-17

Nie dzieje się zbyt wiele, w sumie to ciężko powiedzieć, że cokolwiek się tam dzieje, ale czyta się ją przyjemnie ze względu na zabawne dialogi

Subtelne, wyrafinowane oraz z dobrym smakiem napisane. Bardzo przyjemna lektura na jeden wieczór. Polecam !

Monique | 2011-09-18
Przeczytana: 18 września 2011

To jest chyba druga wersja Czekając na księcia,tylko że tutaj bardziej jest o Grace.

Cat | 2010-09-23

fantastic:D

Line | 2013-01-22
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Ciekawa, wciągająca, jak to książki tej autorki:)

chmurka80 | 2014-10-27
Przeczytana: 27 października 2014

Nudna jak przysłowiowe flaki z olejem.

AnnaMaria | 2016-01-18

Jedna z gorszych pozycji tej autorki.

fantaghirooo | 2016-12-02