Burgery na milion sposobów

Tłumaczenie: Jakub Kowalczyk
Wydawnictwo: Buchmann, Grupa Wydawnicza Foksal
Build Your Own Burger
9788328019454
burgery,
slodkie_usta

Innowacyjna forma książki pozwala na tworzenie dowolnych zestawów bułek, sosów, burgerów oraz dodatków. Każda strona podzielona jest na cztery części – żeby stworzyć kompozycję idealną, wystarczy przełożyć kartki. A więc do dzieła! Tysiące wspaniałych kombinacji na każdą okazję •Dla początkujących i zaawansowanych •Dla mięsożerców, wegan oraz wegetarian •Przepisy na burgery bez glutenu i bez...

Tysiące wspaniałych kombinacji na każdą okazję
•Dla początkujących i zaawansowanych •Dla mięsożerców, wegan oraz wegetarian •Przepisy na burgery bez glutenu i bez mleka

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/