Gdy zapłaczą cykady: Księga uświadomienia cz.1

Cykl: Gdy zapłaczą cykady (tom 5) | Seria: Gdy zapłaczą cykady
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
Noise

Akcja tomu rozgrywa się w 57. roku ery Shouwa (1982r.). Młodsza z bliźniaczek Sonozaki, Shion, której egzystencja była uznawana za coś niepożądanego, sprzeciwia się woli głowy rodu i wraca do Okinomiyi. Przed dręczoną przez niepokój i samotność Shion pojawia się pewien młodzieniec – Satoshi Houjou. Spotkanie z nim całkowicie odmieni jej przeznaczenie! Zagadka z ,,Księgi dryfującej bawełny” zostanie w końcu rozwiązana!

źródło opisu: www.waneko.pl

źródło okładki: www.waneko.pl