Już zawsze razem

Cykl: Rosemary Beach (tom 11)
Wydawnictwo: Pascal
When You're Back
ew_cia

Miłość na przekór całemu światu Reese jest nareszcie szczęśliwa! Nie dość, że odnalazła rodzinę, o której istnieniu nie wiedziała, to ma przy sobie mężczyznę swoich marzeń - Mase`a. To prawdziwy książę z bajki - troskliwy, uroczy i niesamowicie przystojny. Tak, teraz wszystko zaczyna się układać. Gdy Reese odwiedza nową rodzinę w Chicago, Mase spędza ten czas ze swoją "kuzynką" Aidą. Chociaż nie są spokrewnieni, wychowywali się niemal jak rodzeństwo. Kiedy Reese wraca, zauważa, że dziewczyna manipuluje jej ukochanym. I chociaż Mase niczego nie podejrzewa, Reese wie, że Aida nie kocha go tak, jak przystało kuzynce..

źródło opisu: pascal.pl

źródło okładki: pascal.pl

Kasiek | 2016-12-02
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 25 listopada 2016

Jedenasty tom świetnej serii. Może nie jest aż tak wciągający jak większość poprzednich części, niemniej jednak czytało się go całkiem dobrze. Zastanawiam się tylko czy ta książka była w ogóle potrzebna jako uzupełnienie całości. Poprzedni tom zakończył się w takim momencie, że niekonieczna była kontynuacja. Jednak skoro powstała, to nie wyobrażam sobie, abym miała jej nie przeczytać. Jest to jedna z nielicznych tak długich serii, która zapadła mi w pamięci. Zarówno poszczególne historie, jak i wszyscy bohaterowie są na tyle wyraziści, że nie sposób ich zapomnieć. Losy wszystkich postaci przewijają się stale w kolejnych częściach. Autorka skrupulatnie nakreśla ich dalsze losy, mimo, że nie są już na pierwszym planie.
Mimo, iż ta książka wydaje się być napisana "na siłę", to jest to całkiem dobra lektura, przy której miło spędziłam czas. Zresztą jak zwykle, gdy czytam książkę spod pióra Abbi Glines.

lulamae | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

"Już zawsze razem" jest kontynuacją losów Mase'a i Reese.

Po niespodziewanym pojawieniu się ojca Reese, wyjechała ona do swojej nowo odnalezionej rodziny i spędziła u nich trochę czasu. Po spędzeniu u nich blisko miesiąca wraca do Teksasu do Mase i zaczynają wspólne życie. Ale, aby nie było za łatwo napotykają na swojej drodze pewne niedogodności. Jakie będzie zakończenie ich historii?

Poniżej możliwe SPOILERY!

Rewelacji także nie było, ale jednak uważam, że drugi tom jest troszkę ciekawszy.

Fakt faktem - motyw z zazdrosną przyszywaną kuzynką Mase'a okropnie mnie denerwował z początku, ale potem pojawiło się kilka nie najgorszych wątków, które wzbudziły jakieś małe pokłady mojej ciekawości, a to już coś.

Mase standardowo czci ziemię po której stąpa Reese i gotów jest uchylić jej nieba. Słodkie to, jednak tak jak pisałam przy poprzednim tomie - styl zostawia tak wiele do życzenia, że cały urok gdzieś się rozmywa. Oprócz miłości do Reese, Mase jest także oddanym bratem...

Zapatrzona_W_Książki | 2018-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

Dawno nie czytałam nic Abbi Glines i powrót do Rosemay Beach był jak ponowne udanie się do długo niewidzianych przyjaciół. To historia Reese i Mase'a, ale spotykamy tutaj wszystkich swoich ulubieńców.

No ale najważniejsi są tutaj Reese i Mase. Ależ to była cudowna historia. Romantyczna, urocza, nieprzegadana i roztapiająca serce.

Mase to moja nowa miłość. <3

dkwiatkowska26 | 2016-11-22

Kolejna część Rosemary Beach i kolejna, która bardzo przypadła mi do gustu :)
Ale to już raczej jest uzależnione od autorki, bo cokolwiek napisała to ja się na to rzucam :D

assina | 2017-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2017

Czego nie robi się z miłości!

Tym razem przeżywałam historię Mase'a oraz Reese i również teraz nie była ona taka łatwa, usłana różami. W każdej części, każda para musi przejść przez pewne trudności by wreszcie zaznać szczęścia. Ale to nic nowego, przecież w końcu i prawdziwe życie na tym właśnie polega.
Coś jest pociągającego w serii Rosemary Beach. Wpadłam w nią po uszy, a każda kolejna historia pokazuje mi, że warto walczyć o miłość, warto kochać drugiego człowieka do utraty tchu. Jednak muszę przyznać, że opowieść Reese i Mase'a przypadła mi najmniej do gustu. Początek książki wydawał się taki na odczepnego, a niektóre sytuacje wręcz zbyt absurdalne. Jednak z każdą kolejną stroną, rosła w moich oczach.
Muszę przyznać, że przeszłość Reese okazała się najbardziej bolesna z tych wszystkich do tej pory. Całe szczęście, że się nie poddała i nie załamała. Naprawdę była bardzo silna i udało jej się zwalczyć te wszystkie demony, które wróciły wraz z pojawieniem się ojczyma....

książek: 1988
Sherry | 2016-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2016

NIE ZAWIODĘ CIĘ

Losy skrzywdzonej przez życie Reese i czarującego, pewnego siebie Mase'a, skrzyżowały się, zamieniając ich codzienność na skrzącą od zauroczenia szansę - na wymazanie wszystkich dramatów z przeszłości i rozpoczęcie od nowa. Jednak zanim nadejdzie koniec, otoczenie i panoszący się po Teksasie i Rosemary Beach ludzie, wystawią ich uczucie na próbę. Próbę, w której nie zabraknie pewnej uwodzicielskiej kuzynki, powracającego po paru tomach do serii, tajemniczego brata jednej z bohaterek, a także przeszłości dosłownie pukającej w drzwi i domagającej się uwagi. Czy to co łączy Mase'a z Reese okaże się silniejsze od kłód rzucanych im pod nogi? Czy w gruncie rzeczy, można walczyć z czymś co wydaje się być nieuniknione? I czy Abbi Glines ponownie zachwyci?

Można by przypuszczać, że po tylu tomach z serii Rosemary Beach, człowiek będzie już zmęczony powrotami do tego samego otoczenia, tego samego kręgu ludzi. Można by przypuszczać, że czytelnik poczuje znużenie obcując z...

ZaczytanyIntrowertyk | 2016-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2016

Kolejny tom serii Rosemary Beach, drugi opowiadający losy Reese i Mase'a. I tym razem niestety odczułam już pewien przesyt. Między dwoje bohaterów wdarła się kuzynka Mase'a, Aida, coś jak Nan wchodząca między Granta a Harlow. Dodatkowo relacja Mase'a i Reese wydawała mi się dość płytka (albo w całości osadzona na seksie i nadopiekuńczości Mase'a), czego w ogóle nie odczuwałam w poprzednim, naprawdę świetnym tomie. Dlatego trochę mi było przykro. I gdyby nie postać Rivera Captaina Kipplinga, chybabym nie dała aż 7 gwiazdek. Ale River był niesamowity! Po zakończeniu pozostał mi pewien niedosyt, może będzie coś więcej na ich temat? Zobaczymy.

KobieceRecenzje365 | 2016-11-21

Abbi Glines, to autorka, której chyba nikomu nie muszę przedstawiać. Ja uwielbiam jej twórczość i każdą jej książkę biorę w ciemno. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i mam nadzieję, że tak pozostanie już zawsze. „Już zawsze razem” to kolejny tom wciągającej serii „Rosemary Beach”. Zapraszam na recenzję.

„Miłość na przekór całemu światu”

Reese i Mase są wreszcie szczęśliwi. Ich związek kwietnie, a Reese ma jeszcze jeden powód do radości. Po latach odnalazł ją jej prawdziwy ojciec i dziewczyna ma wreszcie normalną rodzinę, o której istnieniu nic nie wiedziała. Jedak ich uczucie zostanie wystawione kolejny raz na ciężką próbę. W ich związku zacznie mieszać kuzynka Mase'a – Aida, z którą nie łączą go więzy krwi, ale wychowywali się razem. Dziewczyna jest w nim zakochana, a sprawianie Reese przykrości, będzie dawało jej dużo satysfakcji. Czy Mase dostrzeże drugą twarz kuzynki? Reese także zdobędzie niechcianego adoratora, który także spróbuje zamieszać w jej związku. Czy uczucie jakie...

muerespormi | 2016-05-29
Przeczytana: 28 maja 2016

Zaprzyjaźniłam się z mieszkańcami Rosemary Beach na tyle, że nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Część podobna do poprzednich. Zakochany po uszy On i Ona z problemami. Do całej tej układanki nie pasuje mi jedynie Captain i jego hmm.. "funkcja". Gdyby był jakimś przypadkowym Captainem to czemu nie, nie mam nic przeciwko, ale przecież to brat Blair. W takie zbiegi okoliczności nie wierzę. Jego rozdział to zdecydowanie WTF moment i chociaż nie do końca mi to pasuje, to spełniło to swą rolę, bo czuję potrzebę dowiedzenia się co dalej.. aj. Dodatkowo Major w Rosemary Beach wróży kolejny ślub i dzieci, jestem gotowa :D

gleism | 2018-01-15

Nie wiem skąd takie wysokie notowania tej książki. Strasznie infantylna historyjka. Nawet rzeczy ważne, a wręcz tragiczne potraktowane bardzo powierzchownie i płytko.