Boss
ew_cia

Jeszcze pikantniejsza od „Pięćdziesięciu twarzy Greya“! – Mail Online Tom trzeci z serii Rodzina Donovanów Jego erotyczne wymagania wystawiają na próbę wszystko, w co wierzyła. Może się okazać, że zażądał od niej zbyt wiele… Kiedy pewny siebie, charyzmatyczny Nathan Donovan zostaje jej szefem, życie Kelsey Lane całkowicie się zmienia. Multimilioner pragnie mieć ją u swego boku, ale jego...

Jeszcze pikantniejsza od „Pięćdziesięciu twarzy Greya“! – Mail Online

Tom trzeci z serii Rodzina Donovanów

Jego erotyczne wymagania wystawiają na próbę wszystko, w co wierzyła.

Może się okazać, że zażądał od niej zbyt wiele…

Kiedy pewny siebie, charyzmatyczny Nathan Donovan zostaje jej szefem, życie Kelsey Lane całkowicie się zmienia. Multimilioner pragnie mieć ją u swego boku, ale jego wymagania na tym się nie kończą.

Kelsey unika angażowania się w miłosne związki, zwłaszcza z tak przebojowymi mężczyznami jak Nathan. Szybko jednak odkrywa, że jego zainteresowanie i zmysłowe pragnienia rozpalają coś ukrytego głęboko w niej samej, pchają ją ku przygodzie, która wystawi na próbę wszystko, w co dotąd wierzyła.

Nathan, młodszy, odważniejszy z energicznych braci Donovanów, przywykł, że dostaje wszystko, czego zapragnie. Teraz jego uwagę przyciągnęła bystra, seksowna Kelsey Lane. Szybko odkrywa, że dziewczyna jest inna od wszystkich kobiet, jakie dotąd znał.

Spotyka się z nim, pożądaniem odpowiadając na pożądanie, dociera głęboko do jego wnętrza, łamiąc bariery, którymi otoczył swoje serce.

Jednak Nathan zastanawia się, czy Kelsey zechce dać mu to jedno, czego się od niej domaga…

źródło opisu: burdaksiazki.pl

źródło okładki: burdaksiazki.pl

Kasiek | 2017-06-18
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 25 maja 2017

Kolejna książka rzekomo pikantniejsza od „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Czy taka się okazała? Być może. Zapewne w niektórych szczegółach. Tematyka BDSM dość obszernie zajmuje treść książki. Wręcz trudno doszukać się fabuły czy jakiejś akcji. Wszystko dzieje się w stosunkowo krótkim czasie i opiera się na seksie. On dominujący, ona uległa. Świetnie się dopasowali i to jest sednem treści. Szkoda, że nic poza tym się nie dzieje.
Książka ani nie wciągnęła, ani nie pozostanie w pamięci, ani nawet nie była jakimś przyjemnym relaksem.

KobieceRecenzje365 | 2017-06-08

Boss” Sierry Cartwright to trzeci tom cyklu Rodzina Donovanów i mam wrażenie, że jest on najlepszą częścią. Książki Sierry zbierają różne opinie, jedni je lubią, inni wręcz przeciwnie. Ja należę do tej pierwszej grupy i każdą jej powieść czytam z ogromną przyjemnością, a samą autorkę cenię za bardzo dokładne i skrupulatne podejście do tematu BDSM i relacji PAN – ULEGŁA. Zapraszam na recenzję.

Nathan to najmłodszy z braci Donovanów i tak jak oni jest Domem i praktykuje BDSM. Gdy zostaje szefem Kelsey Lane od razu czuje, że to kobieta, z którą chciałby mieć układ oparty na relacji pan i jego uległa i bardzo szybko jej to proponuje. Czy Kelsey się zgodzi? Kelsey to dziewczyna, która nie ma ekscytującego życia erotycznego, ale pod skórą drzemią w niej ukryte pragnienia, które obudzi Nathan. Co z tego wyniknie, gdy pojawią się uczucia? Czy Nathan i Kelsey będą gotowi na stały związek? Przekonajcie się sami.

„Sierra Cartwright urodziła się w północnej Anglii, a wychowywała się na...

Milena | 2017-06-20
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 20 czerwca 2017

Erotyk.. hmm..

Zadaniem tego gatunku jest pozostawianie wypieków na twarzy czytelników. I zdecydowanie powinien pobudzać wszystkie zmysły i emocje. Do tego drugiego potrzebna jest jakaś fabuła, a nie tylko sceny koło łóżka.

Od razu się przyznam, nie czytałam poprzednich części serii, zaczęłam od trzeciego tomu i wątpię żeby ten fakt miał jakiś wgląd na moją końcową ocenę.

Kalsey jest ambitna i zaangażowaną w pracę osobą. Pewnego dnia nieoczekiwanie dowiaduję się, że jej szefa ma zastąpić Nathan, z tych Donovanów. Okazuję się również, że to właśnie on może jej przybliżyć BDSM, czyli to co czego jest ciekawa.

I tu przechodzimy do schematów, tych ciągle powtarzających się.

On, bogaty, piękny, każda chciałaby go mieć, taki „bóg” i dominator w łóżku. Ona niedoświadczona, wrażliwa, pragnie odkryć nowe przyjemności. W ostatnim czasie erotyki nie są tym gatunkiem po który często sięgam, jednak czasem tak wychodzi, że jakiś ląduję w moich rękach. Najczęściej jednak kończy się to...

Aga | 2017-04-27
Na półkach: Przeczytane, Romans, erotyk
Przeczytana: 27 kwietnia 2017

Gorąca, odrobinę przewidywalna, ale dająca mocno poczuć atmosferę relacji dom-sub oraz zagadnienia BDMS... Może i odrobinę gorącej niż 50 twarzy, ale nie przebiło, ale najbardziej szczegółowa z poprzednich części jak dla mnie... Fakt, że relacja pomiędzy nimi rozwija się dosłownie w tydzień trochę burzy, ale tutaj fabuła jest mało ważna, bardziej chodzi o szczegóły i seks, o pożądanie, które podpala i spala. Polecam na wieczorny relaks, który pozwala nam się odprężyć i nie myśleć a czuć, chłonąć. Zadziorność bohaterki daję trochę pikanterii wszystkiemu, a Nathan jest równie zaborczy jak jego bracia i wiele nie różni się od nich, co trochę na minus, jakby autorce nie chciało się rozwijać postaci męskiej pod względem pozostałych cech. Mimo to, to niezła książka.

Marta Zagrajek | 2017-04-24
Na półkach: Przeczytane, Zrecenzowane

Kelsey Lane wiodła do tej pory stonowane życie seksualne! Aczkolwiek nie są jej obce korki analne tudzież wibratory uciskające punkt G. Po cichu marzyła pewnie o kimś, kto zdominuje ją w łóżku, ale niekoniecznie w życiu. Pech chciał, że dom jest z reguły mężczyzną szukającym sub uległej w wielu obszarach. Kelsey jest postacią irytującą, ale możliwą do usytuowania w rzeczywistości. Wiele kobiet szuka w życiu kompletnych przeciwności. Duża część udaje niezależne i silne, w rzeczywistości pragnąc przywiązania do łóżka z uległym "Tak, sir" na ustach. Niekoniecznie musimy też łączyć sferę seksualną i zawodową, a u Kelsey i Nathana wyszło to niestety siłą rzeczy - dlaczego? Zrozumiecie to czytając "Bossa" Sierry Cartwright.

Całość na zukoteka.blox.pl

Agavii | 2017-02-24
Na półkach: Przeczytane, W oryginale, BDSM, Mocne
Przeczytana: 07 stycznia 2017

Tematyka BDSM w książkach naprawdę nie jest łatwa do udźwignięcia. Wszystkim się wydaje, że Grey to taka płytka książeczka, którą mógłby napisać każdy. Tymczasem - nie każdy. EL James naprawdę dała radę i stworzyła książkę, w której sex jest jedynie elementem, nie dominującym fantastycznej relacji miłosnej. W tym przypadku myślę, że Sierra Cartwright dała radę. Wzięła się za wątek szef-pracownica ( jeden z moich ulubionych w romansach ze względu na relacje off limits) i stworzyła książkę, która spodoba się nie tylko fanom Greya.

W tej części poznajemy lepiej najmłodszego z bracia, Nathana. Między nim, a jego młodą pracownicą Kelsey z początku rodzi się rezerwa, a nawet wrogość. Jednak pewne zdarzenie sprawia, że Nathan zupełnie inaczej spojrzy na swoją pracownicę.

Książka jest naprawdę całkiem przyzwoicie napisana i jak wspomniałem autorka udźwignęła temat, więc myślę, że jeśli szukacie kolejnego Greya, warto. Nawet zacząć serię od tej części.

Zapraszam do czytania innych...

książek: 2078
bookish | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

specjalnie mnie to nie zachwyciło, może to przez to, że naprawdę mnóstwo książek tego typu przeczytałam. czyta się dobrze, choć akcja dzieje się szybko. i to zakończenie, aż chce się powiedzieć 'serio?'. moim zdaniem autorka źle rozbudowała ich relacje, bo było takie nic, a na koniec wielkie wyznania, które nie miały z czego wyniknąć. szkoda.

Zaczarowana Książka | 2017-06-30

www.recenzje-beaty.blogspot.com

Sierra Cartwright po raz kolejny zaskoczyła mnie swoją książką i zdobyła moje serce. Jest to już trzecia książka wydana w naszym kraju dzięki Wydawnictwu Burda Książki. Książki autorki zbierają różne opinie są te dobre i mniej przyjemnie. Ja oczywiście należę do tej pierwszej grupy i z miłą chęcią przeczytałam książkę, którą pokochałam od pierwszych stron. Zapraszam na recenzję.

Najmłodszy z rodziny Donovanów Nathan tak jak jego starsi bracia praktykuje BDMS. Kiedy Nathan przejmuje stery spółki Newman Inland Marine zostaje szefem Kelsey Lane. Mężczyźnie pracownica wpada w oko i jest pewny, że chciałby ją mieć u swego boku. Nieoczekiwany zwrot akcji spowoduje, że Kelsey też zaczyna interesować się BDSM Nathan wykorzystuje ten temat i przechodzi do działania proponując dziewczynie układ PAN – ULEGŁA. Dziewczyna szybko orientuje się ich relacja obudziła w niej coś, co skrywała głęboko w sobie. Co wyniknie z tej relacji? Czy Nathan pogodzi się z...

MiędzyWersami | 2017-04-20

Cała Recenzja na moim blogu:

Tak jak w poprzednich częściach autorka dźwignęła temat BDSM jednak myślałam, że czymś mnie zaskoczy. Niestety większość scen wyglądała podobnie i znów wracamy do typowych określeń "sir" i "sub".
Wszyscy bracia są dominującymi i trochę śmieszyło mnie to jak szybko znajdowali kobiety, które pragną być ich uległymi.
W tym wypadku mamy Kelsey, która po przyjściu do pracy zastaje nagle nowego szefa. Od razu między nimi rodzi się to pożądanie i wzajemna fascynacja.
Kelsey jest kobietą poukładaną, porządną wręcz. Wychowywana przy apodyktycznym ojcu. Pracowała u niego jako asystentka i nigdy nie lubiła, gdy jej się mówi co ma robić. Jednak w głębi duszy pragnęła czegoś innego. Nie dopuszczała do siebie myśli, że mogłaby robić coś innego niż podejmować własne decyzję. Przecież nigdy się nikomu nie podporządkowała, brała pełną odpowiedzialność za to, co robi. Tylko ta skryta siła w jej duszy pragnęła, aby wreszcie ktoś...

Uciekające strony | 2017-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2017

Cykl Rodzina Donovanów był mi znany zanim sięgnęłam po tę książkę. Moją recenzję Piętna - drugiej części z tej serii - możecie znaleźć tutaj. Obydwa tomy bardzo mi się podobały. Boss nie należy do tkliwych, wzruszających romansów. Delikatnych gestów i subtelnych słów jest tu niewiele. Powieść jest frywolnym, pełnym zmysłowego napięcia erotykiem, przyjemnym w odbiorze, aczkolwiek nie zdziwiłabym się, gdyby niektórzy poczuli się zgorszeni po przeczytaniu tej pozycji literackiej, w której pełno jest perwersyjnych scen intymności.

Nathan Donovan, władczy, przystojny, bezkompromisowy, inteligentny i piekielnie pociągający oraz Kelsey Lane, piękna, mądra i niezależna. Szef i asystentka. Para, którą połączył namiętny romans, pełen emocji, zaborczego pożądania i gorących wibracji. Czy związek, który idealnie współgra w łóżku, równie doskonale sprawdzi się w codziennym życiu?

Zarówno w poprzedniej części, jak i w tej spotykamy się z otwartością wobec BDMS. Na początku czułam się trochę...