Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Lee Gone Publications
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
popularnonaukowa
Goldie

With a globalised mass culture standardising our food, our social customs and even our language, where can the overseas visitor find a truly British experience?
The answer lies in the How To Be British Collection, which celebrates the traditional values of our reserved, polite, pet-loving, tea-drinking nation — values which have long made Britain 'different'.

źródło opisu: http://www.lgpcards.com/collection-one.html

źródło okładki: http://www.lgpcards.com/collection-one.html

Goldie | 2016-09-24
Przeczytana: 21 września 2016

Fantastyczna książka! 32 króciutkie rozdziały i do każdego z nich rewelacyjny obrazek. Rozdziały dotyczą np. zasad ubierania się, picia herbaty, bycia uprzejmym, poczucia humoru, pubów, stosunku do zwierząt i do gości, prowadzenia pojazdów, zakupów, no i również nieśmiertelnego fish&chips! Wszystko - co jest oczywiste - z punktu widzenia Brytyjczyka "pełną gębą" i z brytyjskim humorem. Wielbiciele Monty Pythona będą na pewno równie mocno zachwyceni tą książką jak ja!

Na półkach