Piotruś sylabowy Opozycja sposobu artykulacji - II

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne
youstyna

PIOTRUŚ SYLABOWY to atrakcyjna propozycja prowadzenia ćwiczeń artykulacji z dziećmi z wadami wymowy i nie zakończonym rozwojem mowy. Wykorzystanie emocji związanych ze znaną wszystkim dzieciom zabawą - grą w "Piotrusia" pozwala uczynić ćwiczenia atrakcyjnymi. Gra odwołuje się do symultaniczno-sekwencyjnej metody nauki wczesnego czytania prezentowanej w serii logopedycznej Kocham Czytać. Karty...

Karty można także wykorzystać do ćwiczenia słuchu fonemowego.

Gra w PIOTRUSIA SYLABOWEGO uczy bawiąc i bawi ucząc, spełnia tym samym wymagania stawiane "mądrym" zabawkom dla dzieci.