Droga

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Droga
Zbyszek

„Droga” to relacja z pieszej pielgrzymki z Lublina do Santiago de Compostela i dalej nad Atlantyk. Pielgrzymka ta miała miejsce pomiędzy 15 maja a 21 września 2015 roku. „Droga” to sto trzydzieści, następujących po sobie, splatających się ze sobą, przywołujących się nawzajem poprzez czas i przestrzeń, dni. To urzekająca podróż przez Europę, przez jej dziedzictwo, ale także przez obszary duszy...

„Droga” to sto trzydzieści, następujących po sobie, splatających się ze sobą, przywołujących się nawzajem poprzez czas i przestrzeń, dni. To urzekająca podróż przez Europę, przez jej dziedzictwo, ale także przez obszary duszy i serca.

Jedyną jej powtarzalnością, jest jej niepowtarzalność.
Niepowtarzalność każdego dnia, każdego zdarzenia, każdego doświadczenia.
„Droga” jest zniewalająco piękna, brutalnie prawdziwa, głęboko metafizyczna. Jest drogą przez życie, przez kulturę, przez poznanie. Droga wiedzie ludzi do Santiago, do świętego Jakuba.
Wiedzie ich do prawdy o sobie, o Europie, o Bogu, o życiu.
Wobec „Drogi” nie można przejść obojętnie. Można ją odrzucić albo się nią zachwycić. Można wreszcie na nią wejść. Aby samemu doświadczyć wszystkiego, co ma do zaoferowania.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl/self-publishing/droga.html

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl/imagesdb_5f54f4dd3726e7930b2272787ce8e95a.jpg

Zbyszek | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

Ponieważ jestem autorem, to nie będę pisał, tym razem!, opinii. Informacje uzupełniające za to na temat "Drogi" można znaleźć na stronie: http://camino.zbyszeks.pl/

Mapa pielgrzymki jest tutaj: http://camino.zbyszeks.pl/mapa-i-trasa-pielgrzymki/

Reportaż radiowy można usłyszeć tutaj:

A tutaj na 217 dni przed wyruszeniem, wyjaśniałem dlaczego nie pójdę na Camino: http://camino.zbyszeks.pl/2014/10/10/dzien-217-pojde-camino/

A tutaj wreszcie jest strona książki na facebooku, którą można polubić jak się chce: https://www.facebook.com/DrogaDoSantiago/

mary1984 | 2017-11-06
Na półkach: Teraz czytam