Zbigniew Ściubak Wydawnictwo: e-bookowo.pl biografia, autobiografia, pamiętnik
e-bookowo.pl
camino santiago de compostela pielgrzymowanie pielgrzymka droga
biografia, autobiografia, pamiętnik
camino santiago de compostela pielgrzymowanie pielgrzymka droga

Wciągnęła mnie ta książka. Może dlatego że jestem łazikiem, człowiekiem drogi, może dlatego, że wiele między Autorem i mną podobieństw. Jesteśmy prawie rówieśnikami, obaj z Lublina, mamy podobną wrażliwość i zbliżone poglądy. Są i różnice: pan Zbyszek poszedł jako pielgrzym, ja jeśli wyruszę na Camino to zapewne z innych, laickich pobudek. Pewnie dlatego też nużyły mnie...

Ponieważ jestem autorem, to nie będę pisał, tym razem!, opinii. Informacje uzupełniające za to na temat "Drogi" można znaleźć na stronie: http://camino.zbyszeks.pl/

Mapa pielgrzymki jest tutaj: http://camino.zbyszeks.pl/mapa-i-trasa-pielgrzymki/

Reportaż radiowy można usłyszeć tutaj:

A...

Dyskusje