Atlas chorób bydła

Wydawnictwo: Urban & Partner
flora i fauna
youstyna

Atlas chorób bydła zawiera 752 kolorowe zdjęcia przedstawiające ponad 360 zaburzeń i chorób występujących u bydła. Ilustracje zebrano od 100 autorów, znanych specjalistów z 5 kontynentów: Ameryki, Afryki, Azji, Europy i Australii. Opracowanie to jest unikatowe na skalę światową. Autorzy położyli główny nacisk na diagnostykę chorób bydła, rezygnując z opisu leczenia lub znacznie go...

Opracowanie to jest unikatowe na skalę światową. Autorzy położyli główny nacisk na diagnostykę chorób bydła, rezygnując z opisu leczenia lub znacznie go ograniczając - atlas obejmuje bowiem choroby występujące na całym świecie i jest dostępny na wielu kontynentach, a kryteria dopuszczające leki oraz ich nazwy są w wielu krajach bardzo różne.

Atlas jest kierowany do lekarzy zajmujących się leczeniem i profilaktyką chorób bydła, do studentów wydziałów medycyny weterynaryjnej, a także do zootechników i hodowców.

źródło opisu: edraurban.pl

źródło okładki: edraurban.pl