Ktoś to musi powiedzieć! Z doświadczeń trenera koni

Wydawnictwo: Sorus
flora i fauna
Monika

Książka Dariusza Domagały Ktoś to musi powiedzieć. Z doświadczeń trenera koni napisana jest lekko i z ogromną pasją wyrażającą niezwykły stosunek do koni. Czytelnik może podpatrywać autora w sytuacjach ilustrujących, na czym polega praca „zaklinacza”, a nie typowego trenera koni. Jeśli jesteś bardzo przywiązany do tego, co już wiesz o koniach i ich traktowaniu – nie czytaj tej...

Jeśli jesteś bardzo przywiązany do tego, co już wiesz o koniach i ich traktowaniu – nie czytaj tej książki!

Jeżeli dotychczasowy obraz koni i jeździectwa jest dla Ciebie jedyną i niepodważalną prawdą – szkoda Twojego czasu.

To lektura dla tych, którzy są gotowi spojrzeć na stosunek człowieka do koni z innej niż dotychczas perspektywy i poszukują możliwości pogłębienia swojej wiedzy o tych wspaniałych i mądrych zwierzętach. Autor pokazuje konie jako istoty dostosowane do życia w stadzie i uzmysławia czytelnikowi, jak można tę wiedzę przełożyć na kształtowanie korzystnych dla obu stron relacji, polegających nie na tym, by traktować konie jako narzędzie sportu i rekreacji, ale by z końmi być.

źródło opisu: www.sorus.pl

źródło okładki: www.sorus.pl