Dlaczego teraz nie mogę pójsć za Tobąa

Wydawnictwo: eSPe
9788374820189

Refleksje zawarte w niniejszej książce stanowią próbę odpowiedzi na pytanie: Dlaczego teraz nie mogę pójść za Tobą?Ukazujemy w niej sześć wartości życia zakonnego, które pojawiają się przed osobą konsekrowaną w chwili, gdy dostrzega ona, jak trudno nimi żyć. W efekcie dostaje więc takiego samego zaskoczenia, jakie stało się udziałem Piotra. To zaskoczenie okazuje się być dla niej momentem łaski, może stać się także okazją do dokonania nowego wyboru.