Cuda z modeliny. Techniki, materiały, pomysły

Wydawnictwo: Elipsa
Encyclopedia of polymer clay techniques
978-83-245-9523-5
rękodzieło
szczesiaczek

Biżuteria, figurki, ozdoby, obrazki Cuda z modeliny to: -przejrzyste zdjęcia pokazujące krok po kroku podstawowe umiejętności, takie jak wałkowania, łączenie kolorów, układanie wzorów i wiele innych, -ponad 50 technik stosowanych w pacy z modeliny, wszystkie opisane i zilustrowane zdjęciami, -prezentacja tradycyjnych i całkiem nowych materiałów, m.in. płynnej i metalicznej modeliny, -galeria...

Biżuteria, figurki, ozdoby, obrazki Cuda z modeliny to:

-galeria prac artystów tworzących w Modelinie, która prezentuje ich osiągnięcia i inspiruje,
materiały i narzędzia dostępne w Polsce.

MariaMR | 2013-01-04
Przeczytana: 2011 rok

Mam, czytałam, często powracam... Piękna książka dla osób z pasją tworzenia z masy plastycznej... Gdy zakochałam się w masie plastycznej, zakupiłam tę książkę. Pomogła mi bardzo, jest tam wiele porad, pięknych zdjęć, podpowiedzi, jak pracować z tą masą. Ja od kilku lat tworzę biżuterię artystyczną, a masa termoutwardzalna jest jednym z moich ulubionych materiałów, z których tworzę swoje wyroby. Książkę tę bardzo polecam!

Azusa | 2014-04-02
Przeczytana: 2011 rok

Absolutnie rewelacyjna książka, dowiedziałam się z niej jak zrobić bardziej skomplikowane wzory "pałeczek" fimo oraz nauczyłam się technik, o których wcześniej kompletnie nie wiedziałam. Do tego te wspaniałe zdjęcia...

magda | 2013-11-05
Przeczytana: 2012 rok

Modeliniarska biblia. Piękne zdjęcia, wszystko wyjaśnione "krok po kroku". Nic tylko lepić!

monika199 | 2011-01-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

, Wydaje się bardzo ciekawa ..

Julia Miśkowicz | 2014-07-10
Marta Rybicka | 2012-12-26