Allegro - kampania grudzień kat. piękna

Na niezwykłe trzydzieści trzy lata życia świętej Katarzyny składają się: heroiczna dobroczynność, negocjacje z papieżami i kardynałami, namówienie papieża do powrotu z Awinionu we Francji do Rzymu, mistyczne doświadczenia, nękanie przez diabły, uwalnianie opętanych i przyciąganie ogromnej liczby uczniów, którzy podążali za nią przez całe Włochy, inspirowani jej wielką miłością do Boga. To jest historia jednej z największych świętych Kościoła i jednej z najbardziej niezwykłych kobiet w historii świata.

Kasia | 2016-08-25
Przeczytana: 31 sierpnia 2016