Św. Pius X - Dobry pasterz

Frances Alice Forbes Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu Seria: Przyjaciele Pana Jezusa literatura młodzieżowa
Pope St. Pius X
Donata Olejnik
Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
Pope St. Pius X
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
Przyjaciele Pana Jezusa

Chyba bardziej oceniam samą opisywaną postać niż książkę, ale czemu się dziwić. Pius X to niesamowicie charyzmatyczny i wspaniały człowiek. Ciężko mi pojąć dlaczego tak mało się o nim mówi, pisze, słyszy. To w końcu pierwszy święty papież od czasów Piusa X a więc prawie 4 wieków!

Autor w książce przedstawia cały przekrój życia świętego papieża. I całe życie może zrobić na...

• Religijne
  • Chrześcijaństwo