Wilder

Cykl: The Renegades (tom 1)
Wilder
new adult
angielski
ew_cia

Nazywa się Paxton Wilder. 22-latek, wytatuowany, gorący lider the Renegades. Pięciokrotny medalista X Games. Świat jest jego placem zabaw— szczególności w tym roku—i przez następne 9 miesięcy utknełam jako jego korepetytorka w programie Studiuj na morzu. Jest zbyt zajęty występowaniem na światowych scenach ze swoimi stuntami aby uczęszczać na zajęcia. Ale jeśli nie zmuszę go to brania...

Nazywa się Paxton Wilder.

22-latek, wytatuowany, gorący lider the Renegades.

Pięciokrotny medalista X Games.

Ale jeśli nie zmuszę go to brania nauki na poważnie, stracę moje stypendium...jeśli najpierw nie stracę mojego serca.

6 niezwykłych przyjaciół w ciagu 9 miesięcznego rejsu w programie Study at Sea dowie się, że chemia to więcej niż przedmiot i najlepsze lekcje nie są udzielane w klasie...ale w sercu.

źródło opisu: Rebecca Yarros Fb

źródło okładki: Rebecca Yarros Fb

Trish93 | 2017-07-13

Jedno słowo: cudowna! Czytając nie można powstrzymać różu na policzkach

mostemotional | 2017-10-17
natalia | 2017-09-21