A Death in Belmont

9780007200054

Imagine how strange and frightening it would be to see a picture of yourself, not quite a year old, with your mother and two men, one of whom is a confessed serial killer. This is what happened to Sebastian Junger, and only a small part of what he recounts in A Death in Belmont.

tasha | 2017-06-19
jjakubow | 2017-06-13
Renata | 2017-06-12
kaskus87 | 2017-06-12
Monika | 2017-06-12
farrle | 2017-06-12
książek: 19022
Bogusław | 2014-03-01
Pięć reportaży, które czyta się jak najlepszy kryminał

Pytanie, skąd czerpię inspirację, należy do tych pojawiających się najczęściej na spotkaniach autorskich. Jednym ze źródeł są książki. Jednak nie tyle kryminały innych autorów, ale pozycje w jakiś sposób powiązane z tematyką przestępczości, zbrodni i kary. Pozycje fachowe, prawnicze, wspomnienia, ale także – reportaże.