Zupy. Szybko i smacznie

Seria: Szybko i smacznie
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Zupa, wspaniała zupa - w zimowe dni nie ma nic smaczniejszego i krzepiącego niż gorąca, aromatyczna miska zupy, a na letnie upały orzeźwiający chłodnik. W tej książce znajdziesz przepisy na codzienne obiady, a także na bardzo wyszukane okazje. Szybkie i proste przepisy na zupy. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej...

Szybkie i proste przepisy na zupy.
Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania.
Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy.
Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego.
Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.

Mea-Libri | 2017-02-10
Na półkach: Posiadam