Mowa dziecka do 6. roku życia. Ćwiczenia usprawniające

Seria: Porady lekarza rodzinnego
Wydawnictwo: Literat
youstyna

Ten poradnik skierowany jest przede wszystkim do rodziców, którzy chcą świadomie wspomagać rozwój swoich dzieci. Wiele ciekawych dla siebie informacji znajdą tu również nauczyciele, studenci nauk humanistycznych bądź filologicznych lub po prostu osoby zainteresowane tematyką rozwoju mowy. Autorka przedstawia czynniki mające wpływ na opóźniony rozwój mowy lub wady wymowy, charakteryzuje poszczególne etapy rozwoju mowy dziecka do 6. roku życia i opisuje bezpieczne ćwiczenia wspomagające rozwój mowy, które można wykonać w domu. Czytelnicy znajdą tu wiele cennych porad logopedycznych, atrakcyjnych sposobów na połączenie zabawy, a także wskazówki, na jakie niepokojące symptomy należy zwrócić uwagę. Książkę uatrakcyjniają liczne zdjęcia, m.in. ćwiczeń. Polecamy również książkę ?Zdolne dziecko. Rozwój inteligencji?.

Gabrysia | 2017-07-24
Przeczytana: 23 lipca 2017