Dwa fronty

Tłumaczenie: Leszek Erenfeicht
Cykl: Ostatni Bohaterowie (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The last heroes
wojna, sensacja, oss, cia

Ostatni bohaterowie to kolejny, po znanym już polskiemu czytelnikowi Korpusie , cykl powieści amerykańskiego pisarza W.E.B. Griffina. W odróżnieniu od Korpusu , którego bohaterami są walczący na froncie żołnierze piechoty morskiej, w tej sadze na plan pierwszy wysuwają się inni żołnierze bez mundurów, albo w bardzo różnych mundurach, walczący nie w polu, pod ogniem artylerii, lecz za kulisami wielkiej polityki, skrycie i nie zawsze najbardziej rycerskimi metodami.

peggy | 2011-07-31
Przeczytana: 2011 rok

Wartka akcja. Ciekawi bohaterowie. Historia z niezwykłym poczuciem humoru - jest wszystko: wojna, honor, miłość, seks i wszystko cudownie zapisane, że nie można się oderwać od lektury

Greg | 2016-03-07
icemanevo | 2016-01-10