Unbreakable Machine-Doll 8

Tłumaczenie: Sara Manasterska
Cykl: Unbreakable Machine-Doll (tom 8)
Wydawnictwo: Studio JG
Kikou Shoujo wa Kizutsukanai
seinen, akcja, fantasy, komedia, ecchi, manga
komiksy
lullaby96

Po nieudanym zamachu na rektora uczelni, którego z niewiadomych przyczyn dopuściła się Charlie, Raishin i Henriette zostają uwięzieni w tajemniczych podziemnych jaskiniach na terenie Akademii. Wędrując w poszukiwaniu wyjścia natrafiają na ostatnią osobę, jaką spodziewał się spotkać Raishin - swoją zamordowaną siostrę, Nadeshiko! Jak się okazuje, jej ciało zostało wykorzystane do stworzenia marionetki. Kto mógł dopuścić się takiego czynu? Czy Raishin i Henriette zdołają opuścić podziemia, zważywszy na to, że nie ma z nimi Yayi?

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/