Najlepsza na świecie

Wydawnictwo: Kotori
Kimi wo mawashitai
komiksy
Anezka

Pewnego dnia w toalecie rodziny Yamaguchi w rolce papieru toaletowego pojawia się tajemnicza dziewczyna imieniem Shin - dla przyjaciół Shinia - która od pierwszego wejrzenia robi piorunujące wrażenie na Nobuo, prostolinijnym gimnazjaliście. "A gdyby tak zużyć cały papier - pomyślał Nabuo, a po jego skroni stoczyła się kropla potu. - Czy wtedy zobaczyłbym ją na.. na.. nago?!" Tak oto zaczyna...

Tak oto zaczyna się wspaniała opowieść o miłości, pożądaniu i... kupie innych przygód.

źródło opisu: Wydawnictwo Kotori, 2017

źródło okładki: http://www.kotori.pl/

Wkp | 2017-05-22
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy

CAŁA KUPA… MIŁOŚCI

Oto manga idealna dla dorastających nastoletnich chłopców z burzą hormonów. Znajdą w niej bowiem wszystko to, na co czekają – zaczynając od bohatera takiego, jak oni sami, przez całkiem sporą porcję łagodnej erotyki i jeszcze większą dozę pięknych dziewczyn, na nieskomplikowanym, nieco fekalnym humorze kończąc. A wszystko to podlane duża dozą romantycznych emocji oraz żartami na konflikt na linii brat/siostra czy nawet szerzej rzecz ujmując – wojnę płci.

Recenzja opublikowana na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/05/22/najlepsza-na-swiecie-tarako-umeyama/

slymsc | 2017-08-01
Moonlight | 2017-06-18